Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sofa

A65/230

SOFA

Severní Evropa, 30. léta 19. stol.
Třímístné sofa na volutových nohách s převýšenou a zvlněnou linií čalouněného opěráku. Korpus z borového dřeva dýhovaného březovou dýhou. Čalouněno damaškovým potahem zlatavé barvy. 220x95x70 cm. Stav A. Původní povrch, nové čalounění.

Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Vydražená cena: 32 000 Kč