Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice křesel

A65/232

DVOJICE KŘESEL

Itálie, 19. stol.
Dvojice křesel s volutově stáčenými područkami, zlacené a lakované dřevo v barvě slonové kosti čalouněné do saténu perlové barvy. 70x47x97 cm. Stav B.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 9 000 Kč