Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Přízední stůl

A65/237

PŘÍZEDNÍ STŮL

Itálie, 20. stol.
Přízední stůl na čtyřech esovitě prohnutých nohách spojených naspodu policí, zdobený řezbou a celoplošným zlacením, horní dřevěná deska v laku imitujícím mramor. 126x80x44 cm. Stav A.

Vyvolávací cena: 11 000 Kč