Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Psací stůl

A65/238

PSACÍ STŮL

Konec 19. stol.
Bohatě řezbovaný stůl z ořechového dřeva se dvěma řadami zásuvek po stranách a se třemi zásuvkami pod vrcholovou římsou. V čelní straně a na bocích zdobený kanelovanými pilastry a reliéfní řezbou s florálními rozvilinami ve snížených kazetách. 160x90x81 cm. Stav A. Restaurováno.

Vyvolávací cena: 24 000 Kč
Vydražená cena: 24 000 Kč