Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kazak a Fachralo Kazak

A65/246

KAZAK A FACHRALO KAZAK

Kavkaz, pol. 20. stol.
Dvojice kavkazských koberců. Crab design. 289x140 cm a 206x125 cm. Stav B - C.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 5 000 Kč