Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kaškáj (Qashqai)

A65/254

KAŠKÁJ (QASHQAI)

Jihozápadní Persie, 1. pol. 20. stol.
Vlněný modlák. Signován a datován. 122x95 cm. Stav D.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.