Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kaškáj (Qashqai)

A65/254

KAŠKÁJ (QASHQAI)

Jihozápadní Persie, 1. pol. 20. stol.
Vlněný modlák. Signován a datován. 122x95 cm. Stav D.

Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Vydražená cena: 1 900 Kč