A65/307
ZLATÝ PRSTEN S KORÁLY
Rakousko, po r. 1925
Dámský prsten ze žlutého zlata, osazený v koruně dvěma kuličkami ze světle červeného korálu, značeno ryzostním číslem a rakouskou puncovní značkou. Osvědčení puncovního úřadu.
Au ryzost
585/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 3,50 g.
Velikost prstenu: 60