A65/314
STŘÍBRNÝ MEDAILON
Rakousko-Uhersko, Vídeň, 1866-1922
Oválný otevírací medailon se závěsem, celoplošně zdobený černým emailem, na pohledové straně gravírovaný květinový motiv, osazený osmi drobnými perličkami, zlacený interiér. Puncovní značka S-34, mistrovská zn. "CS".
Ag ryzost
750/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 11,89 g, 3,4x2,8 cm.