A65/317
BROŽ S MALBOU NA PORCELÁNU
2. třetina 19. stol.
Biedermeierová brož s porcelánovým medailonem, zdobeným pestře malovanou miniaturou dvojportrétu matky s dítětem, vsazeným do obdélného tepaného rámečku ze zlaceného kovu. Neznačeno.
4,2x3,5 cm.