A65/408
ČÍŠE OPÁLOVÉ SKLO
Čechy, okolo 1840
Zvonovitá číše z bílého opálového skla, vrstveného modrou alabastrovou sklovinou, foukaná do formy a broušená, fasetovaná do osmistěnu, zdobená pestrou miniaturní malbou květinových motivů a zlacených rozvilin.
V. 13,5 cm.
Neznačeno.
Stav A/B.