A65/410
CUKŘENKA
Severní Čechy, 2. třetina 19. stol.
Biedermeierová dóza z bezbarvého skla přejímaného rubínovou lazurou, obdélný půdorys se seříznutými hranami, odklopné víko v mosazné montáži se zámečkem, včetně klíče, matně řezaný květinový dekor v egermannovském stylu.
10,3x11x7,8 cm.
Neznačeno.