A65/417
VÁZA S ŘEZBOU
Čechy, Železný Brod, 20. - 30. léta 20. stol.
Cylindrická váza ze silnostěnného kouřového skla, broušená, ve spodní části fasetovaná do 12stěnu, horní polovina zdobená průběžnou matně řezanou lesní scénou s ústředním motivem sedící Venuše, rozmlouvající s Amorem klečícím u jejích nohou na pozadí antikizujícího chrámku.
V. 15,7 cm.
Neznačeno.