A65/418
VÁZA S MOTIVY ANDÍLKŮ
Čechy, Železný Brod, firma Rudolf Hloušek
30. - 40. léta 20. stol.
Váza mírně kónického tvaru z masivního lisovaného, broušeného, matovaného a leštěného zeleného opálového skla „Jade“, na pohledové straně kruhový výjev s figurální scénou žní, s ženským aktem v popředí, trojicí puttů a žencem v zadním plánu, ostatek plochy je členěn florálním reliéfem v artdecové stylizaci.
V. 20 cm.
Neznačeno.