A65/420
OBAL NA KVĚTINÁČ
Čechy, Jablonec nad Nisou, firma Kurt Schlevogt,
30. - 40. léta 20. stol.
Obal na květináč z umělecky lisovaného, matovaného a leštěného tyrkysově modrého skla, na plášti zdobený reliéfním dekorem běžících koní ve vlnách.
V. 15,5 cm.
Neznačeno.