A65/428
FLAKON A DÓZA
Čechy, sklárna Wilhelm Kralik Sohn nebo Antonín Rückl, 20. - 30. léta 20. stol.
Flakon a dóza z bezbarvého skla podjímaného opakní oranžovou sklovinou, ve spodní části zdobeno kontrastním brokováním v tmavě modré a bílé, hraněná zátka / úchyt z opakního černého skla.
V. 17,5 cm a 11,5 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.