A65/511
PROLAMOVANÁ DÓZA
Čechy, 1. pol. 19. stol.
Dóza ve tvaru košíku s víkem a podnosem oválného půdorysu, měkká kamenina s prořezávaným a reliéfním dekorem, glazovaná v barvě slonové kosti, na víku úchyt v podobě kytice z aplikovaných květů.
17,6x13,2x12 cm, 21,4x17 cm.
Neznačeno.