A65/514
DVOJICE UPOMÍNKOVÝCH POHÁRKŮ OLOMUČANY
Morava, Olomučany, Gebrüder Schütz
2. pol. 19. stol.
Dva lehce projmuté kónické pohárky z měkké kameniny, na pohledové straně černý měditiskový dekor s motivy známých poutních míst a tamních milostných soch: štýrský Mariazell a moravský Sloup.
V. 10 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.