A65/555
VÁZA DRUHÉ ROKOKO
Rakousko, Vídeň, Wiener Porzellanmanufaktur
1846
Štíhlá váza kapkovitého tvaru na rozšířené patce, úzké hrdlo se čtyřlistým ústím je zdobeno prolamovanou mřížkou, na plášti bohatý aplikovaný dekor vinné révy, svlačců a dalších květů, porcelán, pestře malováno (na pohledové straně zátiší s letními motivy) a zlaceno.
V. 32 cm.
Vtlačená značka štítu, trojmístný letopočet a číslo točíře "33" a štětcem č. dekoratéra "ii.".
Stav restaurováno.
Kvítky a lístky olámané, místy lepené.