A65/570
LÉTO A ZIMA
Německo, Volkstedt, Anton Müller & Co.
zač. 20. stol.
Dvojice sedících puttů na vyšších rokokových soklech, v podobě personifikací ze série ročních dob: zima - vycházející z Kändlerova návrhu pro míšeňskou porcelánku (1741), a léto. Bílý porcelán, zdobeno plastickými květy a révovými listy, pestře malováno, tónované inkarnáty, zlacené detaily.
V. 12 cm.
Modré podglazurní značky "L" ve štítu s korunou.
Stav B - C.