Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Madona s dítětem - svícen

A65/575

MADONA S DÍTĚTEM - SVÍCEN

Německo, Tettau, Neue Porzellanfabrik Tettau Gerold & Co. 1937-1949
Dvouramenný svícen figurální v artdecovém tvarosloví, sedící Madona s Ježíškem na klíně, po stranách dvojice svícníků na kulovitých nožkách, porcelán, glazováno v barvě slonové kosti, barevně malováno v tónech purpurové a hnědé, zlacené detaily. V. 16,5 cm, š. 21 cm. Zeleně tištěná podglazurní značka "GEROLD PORZELLAN BAVARIA", vtlačeně č. modelu "5211". Stav B. Lehce poškozené prsty na levé ruce dítěte.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.