Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Japonsko,

A65/611

Párové vázy cloisonné

JAPONSKO,

Meidži
Dvojice štíhlých válcovitých váz s krátkým širokým hrdlem je celoplošně zdobena barevným cloisonné smaltem na měděném jádře s motivy sakur a ptáčků na černém pozadí. V. 18,5 cm. Neznačeno. Stav restaurováno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.