Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čína, Peking,

A65/616

Párové vázy růžové skupiny

ČÍNA, PEKING,

18. / 19. stol.
Dvojice porcelánových váz je celoplošně zdobena malbou Famille rose barevnými emaily a zlatem na polevě s motivy figurálních scén z bohatého domu, květin, ptáků a hmyzu, na krku a pod hrdlem aplikované zlacené figury draků a lvíčků. V. 46 cm. Neznačeno. Stav restaurováno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.