Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sv. Jan Nepomucký

A65/708

Anonym

SV. JAN NEPOMUCKÝ

Morava 70. - 80. léta 18. stol.
Olej na plátně na sololitu, 74,5x40 cm, nesignováno. Rámováno. Stav A/B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.