Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Memento mori

A65/710

MEMENTO MORI

Střední Evropa, 17. / 18. stol.
Miniatura lidské lebky bez spodní čelisti, uvnitř dutá, zuby vsazené, zimostrázové dřevo řezbované, leštěné, 4x5,5x4 cm, neznačeno. Stav B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.