Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlaté kapesní hodinky

A65/731

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY

Švýcarsko, ca 1800
Kapesní hodinky se zlatým pláštěm, celková (hrubá) hmotnost 64,79 g, Ø 4,5 cm. Bílý emailový ciferník je dělen černými arabskými číslicemi, opatřen dvojicí černých šípových ruček a otvorem pro nátah. Strojek s vřetenovým krokem, vyřezávaný můstek setrvačky, značeno číslem "3784". Stav restaurováno. Funkční, jdoucí, drobná reparace na okraji ciferníku.

Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Vydražená cena: 11 000 Kč