A65/748
KAPESNÍ HODINKY OMEGA
Švýcarsko, Omega
20. stol.
Kapesní hodinky s pláštěm z bílého kovu, Ø 4,5 cm. Bílý ciferník je dělen černými arabskými číslicemi včetně 24hodinových hodnot, opatřen dvojicí modřených Brequet-ruček a samostatnou vteřinovkou, značen "OMEGA". Strojek s kotvovým krokem, značen "OMEGA SWISS 15 JEWELS 7823463". Na vnitřní straně pláště značeno: "SWISS MADE-FABRICATION SUISSE OMEGA 8508609".
Funkční, jdoucí..