A65/758
PÁROVÉ NÁSTOLCE
Itálie,
19. stol.
Dvojice alabastrových nástolců, misky kruhového půdorysu s plastickou vejcovcovou obrubou, na tordované noze tvořené trojicí delfínů na trojboké základně, v. 20 cm, neznačeno.