A65/760
PÁROVÉ VÁZY
Německo,
90. léta 19. stol.
Dvojice dekorativních váz v secesním tvarosloví, cín, v. 35 cm, vysoký reliéfní a aplikovaný dekor rybařících puttů. Neznačeno.
Stav B/C.
Patrné zlomy na vrcholu váz..