A65/770
SERVÍROVACÍ PŘÍBOR
Čechy,
1. pol. 20. stol.
Souprava na servírování kompotu či salátu obsahuje velkou lžíci, dvouhrotou vidličku a pět lžiček, bezbarvé sklo lisované / broušené, šestiboké jehlancovitě zakončené rukojetě přejímané rubínovou lazurou. V původní etuji. Neznačeno. D. 22 cm (lžíce), 22,5 cm (vidlice), 15,5 cm lžičky.
Stav restaurováno.
1 lžička chybí, 1 lepená..