A66/001
DVOJICE AMBROTYPIÍ A DAGUERROTYPIE
2. pol. 19. stol.
Trojice portrétů. Decentně dokolorovaný portrét dámy v šatech uložený v původní kazetě zdobené tlačenou kůží a sametem. Ambrotypie, značeno dole na rámečku "H. YOUNG 145.8th.AV N.Y.".
Portrét staršího muže, ambrotypie v původní kazetě zdobené tlačenou kůží a sametem.
Portrét sedícího muže v křesle, daguerrotypie v původní kazetě.
Stav A-B.
Daguerrotypie ve výborném stavu, skvrny na okrasném rámečku.