A66/002
TROJICE FERROTYPIÍ
19. / 20. stol.
Trojice portrétů provedených technikou ferrotypie – fotografie na plechové desce, kdy pomocí přímého pozitivního procesu vzniká jediný unikátní exemplář. 81x59 mm, 76x55 mm a 74x59 mm.
Stav B/C.
Poškozené okraje destiček, stopy po původních adjustacích.