A66/029
Hans Kuschela
ZIMA V LESE
30. - 40. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na polomatném papíru, původní autorská zvětšenina. 162x164 mm (výřez pasparty), celkový formát 328x247 mm. Recto pod obrazem tužkou vpravo dole podpis autora, vlevo dole číslo "178.". Verso značeno autorským razítkem: "Hans Kuschela / Hilfszollbetriebsassistent / Zollaufsichtstelle / Blumenbach (West) bei Ung. Brod.".
Stav A-B.
Pasparta místy lehce ušpiněna.