Hlavní stránka > Aukce > 66. Fotografie a práce na papíře > Geometrická kompozice

A66/059

František Kupka (1871-1957)

GEOMETRICKÁ KOMPOZICE

Akvarel a kvaš na papíru, 295x195 mm, značeno vpravo dole autorským razítkem. Posouzeno Pierrem Brullé. Z posudku Pierra Brullé ve francouzském originálu: „Selon moi, soussigné Pierre Brullé, l ´œuvre reproduite au verso est de la main de Frank Kupka. Il s ´agit s ´une composition à l ´aquarelle et à la gouache sur papier. Elle peut être datée vers 1933-1935. Elle mesure 29,5 x 19,5 cm. Elle porte le tampon de la signature en bas a droitel. Fait a Paris, le 7 février 2020. Pierre Brullé.“ V českém překladu: „Podle mě, níže podepsaného Pierra Brullé, dílo reprodukované na zadní straně pochází od F. Kupky. Jedná se o kompozici akvarelu a kvaše na papíru. Dílo lze datovat kolem let 1933-1935. Měří 29,5x19,5 cm. Má razítko s ověřením podpisu vpravo dole. Vypracováno v Paříži, 7. února 2020.“ Stav A/B.