Hlavní stránka > Aukce > 66. Fotografie a práce na papíře > Zvuky zvonů

A66/060

František Kupka (1871-1957)

ZVUKY ZVONŮ

1912
Lept na papíru, 275x223 mm, dat. vlevo dole v tisku 1912, sign. vpravo dole v tisku "Kupka" a dole pod tiskem autorským razítkem. Stav A. Za laskavou konzultaci děkujeme panu Pierru Brulléovi.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.