Hlavní stránka > Aukce > 66. Fotografie a práce na papíře > Slepý Harlekýn

A66/071

František Tichý (1896-1961)

SLEPÝ HARLEKÝN

Akvarel na papíře, 130x100 mm (výřez z pasparty), sign. uprostřed dole "Váš František Tichý". Stav A.

František Tichý - malíř, grafik, ilustrátor. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u Karla Krattnera, Josefa Loukoty, Vratislava Nechleby a Jakuba Obrovského. Často zobrazoval náměty z cirkusového prostředí, varietních divadel, kaváren, ulic a velkoměstských periférií.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.