A66/136
Uberto Bonetti (1909-1993)
VIAREGGIO CARNEVALE 1983
1983
Akvarel na papíru, 300x220 mm, sign. vpravo dole monogramem "U.B.", dat. vpravo dole "1983".
Uberto Bonetti - italský malíř a kreslíř, jeden z předních představitelů futurismu. Studoval na Akademii výtvarných umění v Lucce (u Lorenza Vianiho). Proslavil se sérií leteckých pohledů na řadu italských měst (Milán, Pisa, Řím, Cagliari a další).