A66/143
Kamil Lhoták (1912-1990)
ČERVENÁ ŠPULKA
1968
Litografie na papíru, 375x530 mm, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "34/50", sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Kamil Lhoták 1968".
Stav A/B.
Provenience: Dílo bylo současným majitelem zakoupeno přímo od autora.