Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Pohled k vídeňské Katedrále sv. Štěpána

A68/019

Johann Jacob Hoch (1750-1829)

POHLED K VÍDEŇSKÉ KATEDRÁLE SV. ŠTĚPÁNA

1814
Kvaš na papíře, 190x230 mm (výřez z pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Joh. Jacob Hoch f. 1814". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Johann Jacob Hoch - syn dvorního malíře v Mohuči, Johanna Gustava Hocha. Proslul svými technickými schopnosti v oblasti malby kvašem.