A68/023
Emil Singer (1881-1942)
WEISSENKIRCHEN IN DER WACHAU
Barevný lept na papíře, 328x275 mm, zn. pod tiskem tužkou vlevo dole "Weißenkirchen in der Wachau" a uprostřed dole "Original-Radierung", sign. pod tiskem tužkou vpravo dole "Emil Singer". Rámováno, zaskleno.
Emil Singer - rakouský grafik narozený v Kyjově na Moravě. Specializoval se především na techniku leptu a tematicky na pohledy na města a jejich zákoutí.