Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Weißenkirchen in der Wachau

A68/023

Emil Singer (1881-1942)

WEISSENKIRCHEN IN DER WACHAU

Barevný lept na papíře, 328x275 mm, zn. pod tiskem tužkou vlevo dole "Weißenkirchen in der Wachau" a uprostřed dole "Original-Radierung", sign. pod tiskem tužkou vpravo dole "Emil Singer". Rámováno, zaskleno.

Emil Singer - rakouský grafik narozený v Kyjově na Moravě. Specializoval se především na techniku leptu a tematicky na pohledy na města a jejich zákoutí.