A68/030
Vladislav Röhling (1878-1949)
POHLED NA PETROV
Barevný lept na papíře, 345x245 mm, zn. vlevo dole pod tiskem autorským razítkem s monogramem „VR“, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "V. Rohling". Rámováno, zaskleno.
Vladislav Röhling - český malíř a grafik, studoval u Františka Ženíška, tematicky se věnoval vedutám z hlavního města, vydával cykly leptů staré Prahy a působil také jako knižní grafik.