A68/031
Otakar Hauska (1874-1926)
STARÁ RADNICE V BRNĚ
Kombinovaná technika - pastel a akvarel na papíře, 485x273 mm, sign. vpravo dole "Hauska". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Otakar Hauska byl český malíř a kreslíř staropražských a starobrněnských motivů. Narodil se v Jindřichově Hradci a dále studoval na uměleckoprůmyslové škole v Praze.