A68/032
Emil Singer (1881-1942)
NA ZELNÉM TRHU
Lept na papíře, 240x195 mm, zn. v tisku vlevo dole "Emil Singer", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Emil Singer". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Emil Singer - rakouský grafik narozený v Kyjově na Moravě. Specializoval se především na techniku leptu a tematicky na pohledy na města a jejich zákoutí.