A68/035
Jan Charles Vondrouš (1884-1970)
STARÁ LOUVAIN
1937
Lept na papíře, 310x262 mm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "24/150", zn. a dat. v tisku vpravo dole "Vondrouš 1937", sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Vondrouš 1937".
Paspartováno.