A68/036
Jan Charles Vondrouš (1884-1970)
VLAŠSKÝ DVŮR V KUTNÉ HOŘE
1942
Lept na ručním papíře s vodoznakem, 321x210 mm, zn. v tisku vlevo dole "Vondrouš 1942", číslováno "16/20", sign. a dat. tužkou vpravo dole pod tiskem "J. C. Vondrouš. 1942", vlevo dole pod tiskem tužkou číslováno "16/20".
Paspartováno.