A68/037
Karl Schicktanz (1858-?)
STAVENÍ SE STAFÁŽÍ
1912
Akvarel na kartonu, 390x570 mm, sign. a dat. vpravo dole "K. SCHICKTANZ. 1912.
Rámováno, zaskleno.