A68/039
Václav Jícha (1874-1950)
CHALUPA V ZIMNÍ KRAJINĚ
Kvaš na papíře, 223x330 mm, sign. tužkou vlevo dole "V. Jícha". Paspartováno.
Václav Jícha - moravský malíř a učitel, krajinář (především tématika Vysočiny a moravského Slovácka), akvarelista. Člen Umělecké besedy, Mánesa, zakládající člen Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně.