A68/057
Jan Dostál (1921-1996)
DIVADLO
1960
Kvaš na papíře, 420x300 mm (výřez z pasparty), sign. a dat. vlevo dole "Jan Dostál 1960.".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Jan Dostál - český akademický malíř, ilustrátor a grafik. Studoval na Uměleckoprůmyslové škole a Akademii výtvarných umění v Praze. Jeho umělecká tvorba obsahuje portrétní malbu, figurální kompozice a knižní ilustraci.