A68/067
Vladislav Vaculka (1914-1977)
PTÁČEK V KLECI
1946
Suchá jehla na papíře, 140x175 mm, zn. v tisku vpravo nahoře "V", zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "2 - I.", sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Vaculka 46".